Розпорядженнями голови Національної служби посередництва і примирення від 19 грудня 2012 року № 231-р, 232-р, 233-р, 234-р  з 18 грудня 2012 року зареєстровані колективні трудові спори між найманими працівниками  інструментального, пресового, ремонтного,  складальних цехів 03, 07 ТОВ «Авто-Електромаш» та вказаним підприємством.

Розпорядженнями зареєстрована вимога найманих працівників:

     -    Виплатити заборгованість по заробітній платі до 18 грудня 2012 року.

          Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області доручено забезпечити сприяння вирішенню ситуації в межах повноважень, визначених Законом України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98.

          Стан соціально-трудових відносин на підприємстві задовільний, розпочато активний діалог між колективом та адміністрацією підприємства.       Заступником начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області В.Ю. Мирошниченком ведуться постійні консультації із сторонами колективного трудового спору наслідком яких є попередня домовленість із керівництвом підприємства про початок погашення заборгованості із заробітної плати в найближчий час.