21 листопада 2012 року відбулося засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації. В рамках взаємодії з обласною державною адміністрацією на засіданні колегії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На колегії були наступні питання:

1. Про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області за підсумками 9 місяців 2012 року та основні завдання з її реалізації до кінця поточного року.

2. Про роботу щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в області за 9 місяців 2012 року.

3. Про звіт голови Скадовської районної державної адміністрації щодо реалізації державної кадрової політики та виконання актів і доручень Президента України.

Виступаючими на колегії було зазначено, що за результатами реалізації на регіональному рівні комплексу організаційно-господарських заходів, спрямованих на забезпечення конституційного права працівників на гідний рівень заробітної плати, завдяки скоординованим спільним діям обласної і районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування станом на 01 жовтня 2012 року відсутня заборгованість із заробітної плати у 10 районах області: Білозерському, Великолепетиському, Верхньорогачицькому, Високопільському, Горностаївському, Іванівському, Каховському, Нижньосірогозькому, Цюрупинському, Чаплинському. По економічно активних підприємствах немає боргу із заробітної плати у 13 районах області.

Знизилася заборгованість за 9 місяців поточного року в таких районах: Білозерському - на 319,6 тис. грн, Цюрупинському - на 311,6 тис. грн, Нововоронцовському - на 201,2 тис. грн. По видах економічної діяльності зменшився борг у сільському господарстві на 1,8 млн. грн., будівництві - на 1,8 млн. грн, наданні комунальних та індивідуальних послуг - на 52,7 тис. грн.

Скоротилася кількість підприємств-боржників з 59 до 40, або на 32,2 %, в тому числі по економічно активних підприємствах - з 37 до 25, або на 32,4 %; по підприємствах-банкрутах - з 16 до 12, або на 25 %; по економічно-неактивних підприємствах - з 6 до 3, або на 50 %.

Кількість працівників підприємств-боржників, перед якими є заборгованість із  виплати заробітної плати за 2012 рік, знизилася на 1330 осіб, або на 30,4 %, та складає 3043 особи.

Враховуючи вищенаведене, на засіданні колегії обласної державної адміністрації затверджені невідкладні заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в області, зокрема головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь доручено:

- Проводити на підприємствах державної та комунальної форм власності, які мають заборгованість із виплати заробітної плати понад 3 місяці, аналіз витрат на утримання адміністративно-господарського апарату, легкового автотранспорту, благодійництво, інших витрат невиробничого характеру та приймати рішення щодо їх скорочення і спрямування зазначених фінансових ресурсів на погашення заборгованості.

- Розглянути питання про подальше функціонування підприємств державної та комунальної форм власності, що знаходяться у сфері управління, які не ведуть виробничої діяльності, не мають замовлень і нарощують заборгованість із виплати заробітної плати, та надати пропозиції щодо забезпечення погашення заборгованості.

- Проводити аналіз дебіторської заборгованості на підприємствах-боржниках та активізувати претензійно-позовну роботу щодо її стягнення та примусового виконання рішень суду.

- Передбачати в колективних договорах норму, у разі виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, про компенсацію роботодавцем за порушення строків виплати заробітної плати та обов’язкове інформування працівників про причини виникнення заборгованості і заходи, які плануються вжити для її погашення.

- Забезпечувати проведення комплексних перевірок підприємств, де сума заборгованості із виплати заробітної плати перевищує двомісячний фонд оплати праці, та систематично, за участю профспілок, розглядати на засіданнях рад, колегій, тимчасових комісій ситуації на підприємствах, що мають заборгованість із виплати заробітної плати.

- Провести засідання колегій (міськвиконкомів), на яких розглянути стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, затвердити відповідні заходи та прийняти рішення про притягнення до відповідальності посадових осіб і керівників підприємств, установ та організацій, які допустили порушення законодавства з питань своєчасної виплати заробітної плати, тощо.