Відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Херсонській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Херсонської обласної організації Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

До складу вищенаведеної організації входять 10 профспілкових організацій, кількість членів яких складає  9640 чол.

За даними Головного управління статистики у Херсонській області кількість найманих працівників за даними звітності з праці по виду діяльності «Державне управління» по Херсонській області в середньому за 2011 рік становила 26, 4 тис осіб.

На підставі висновку Комісії, начальником відділення Бойко В.В. було прийнято рішення, згідно з яким Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні.

Свідоцтво вручено керівництву Херсонської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України в урочистій обстановці в приміщенні відділення НСПП в Херсонській області.