Відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Херсонській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Херсонської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

До складу вищенаведеної організації входять 32 профспілкові організації, кількість членів яких складає  25674 чол.

За даними Головного управління статистики у Херсонській області кількість найманих працівників за даними звітності з праці по виду діяльності «Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги» по Херсонській області в середньому за 2011 рік становила 29051 особу.

На підставі висновку Комісії, начальником відділення Бойко В.В. було прийнято рішення, згідно з яким Херсонська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні.

Свідоцтво вручено керівництву Херсонської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України в урочистій обстановці в приміщенні відділення НСПП в Херсонській області.