Відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Херсонській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Херсонської територіальної організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

До складу Херсонської територіальної організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України входять 26 профспілкових організацій, кількість членів яких складає 4430 чол.

За даними Головного управління статистики у Херсонській області кількість найманих працівників за даними звітності з праці по виду діяльності «Діяльність транспорту та зв’язку» по Херсонській області в середньому за 2011 рік становила 15511 осіб, з нього «Діяльність транспорту» - 11790 осіб.

На підставі висновку Комісії, начальником відділення Бойко В.В. було прийнято рішення, згідно з яким Херсонська територіальна організація профспілки залізничників і транспортних будівельників України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

Свідоцтво було вручено керівництву Херсонської територіальної організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України в урочистій обстановці в приміщенні НСПП в Херсонській області.