12 серпня 2019 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області (далі – Комісія), в роботі якої взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко.

Комісією розглядалося питання стосовно дотримання трудового законодавства та вжиті заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам наступних підприємств, установ та організацій:

  • АТ «Херсонська теплоелектроцентраль»;
  • КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс»;
  • ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування»;
  • ТОВ «Каховка Протеїн Агро»;
  • Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства та його філіям у районах та містах області.

          Керівники підприємств поінформували членів Комісії про вжиті заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

          В. Бойко виступила із доповіддю щодо стану справ на підприємствах, конфліктні ситуації на яких знаходяться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К). Так, в системі запобігання виникненню КТС(К) на обліку Відділення перебувають конфліктні ситуації на АТ «Херсонська теплоелектроцентраль», КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», ДП «Херсонське лісомисливське господарство» та ДП «Каховське лісове господарство». З метою усунення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин у поточному році проведено 27 примирних процедур з адміністрацією підприємств та представниками трудових колективів.

          Заступник начальника управління Херсонського лісового та мисливського господарства (далі – Управління) С. Січкарь поінформувала Комісію, що завдяки спільним діям фахівців Управління та Відділення станом на 09 серпня 2019 року заборгованість на ДП «Херсонське лісомисливське господарство» у сумі 182,2 тис грн погашена у повному обсязі.

          Результати роботи комісії були обговорені з фахівцями Відділення та прийнято рішення провести спільно з представником Управління нараду щодо вирішення конфліктної ситуації на ДП «Каховське лісове господарство», яка знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню КТС(К).