10 липня 2019 року відбулася зустріч між виконуючим обов’язки начальника відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) та адміністрацією Херсонської філії державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» (далі – Філія), на якій обговорювалися шляхи врегулювання конфліктних ситуацій стосовно розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

На зустрічі були присутні: тимчасово виконуючий обов’язки директора Філії Е. Тригуб, головний бухгалтер Філії Н. Гула та виконуючий обов’язки начальника Відділення В. Мирошниченко.

Е. Тригуб зазначив, що Філія веде свою діяльність у двох основних напрямах: науковий та проектний. Зокрема, вирішує питання пов’язані з нормуванням та стандартизацією реконструкції будівель, умов їх використання та проведення ремонтних робіт.

Послуги, що надаються Філією:

• консультація з питань будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів;

• розробка проектної документації житлових будинків, комплексів, закладів освіти, медичних установ та інших об’єктів;

• паспортизація будівель та споруд тощо.

Багатолітня практика наукової діяльності та проектування об'єктів, високий професійний рівень фахівців забезпечують виконання всього комплексу наукових, науково-дослідних та проектно-вишукувальних робіт з будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів різного призначення.

На зустрічі заслухали головного бухгалтера Філії Н. Гулу, яка повідомила, що заборгованість із виплати заробітної плати на 01.07.2019 року зменшилась на 21,0 тис. грн. та становить 260,0 тис. грн.. Керівництво Філії вживає усі необхідні заходи для своєчасної виплати заробітної плати працівникам та недопущення зростання заборгованості.

В. Мирошниченко поінформував присутніх на зустрічі, що конфліктна ситуація знаходиться на обліку Відділення згідно із наказом від 22.02.2019 року № 04 з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

По завершенню зустрічі В. Мирошниченком були надані роз'яснення норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та рекомендовано Філії постійно здійснювати дієві заходи щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення зростання боргів.