4 квітня 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч між керівництвом відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) та адміністрацією КП «Таврійський водоканал», на якій обговорювалися шляхи вирішення питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам.

На зустрічі були присутні: директор підприємства В. Пономаренко, голова первинної профспілкової організації В. Цуркан, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Пономаренко зазначив, що водопостачання та водовідведення в місті Таврійськ здійснює КП «Таврійський водоканал». Підприємство є власністю міської громади. У господарській діяльності підприємство керується Законами України «Про охорону праці», «Про питну воду», іншими законодавчими та нормативними актами, рішеннями, розпорядженнями та наказами органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, внутрішніми нормативними документами, Статутом.Підприємство здійснює забір води з 8-ми артезіанських свердловин з підземного горизонту. Вода з водонапірних насосних станцій йде на промислові та господарчо-побутові потребинаселення міста цілодобово.

Впродовж року КП «Таврійський водоканал» реалізує 830 тис. куб. м, з них для потреб населення реалізується 753,5 тис. куб. м, для потреб підприємств - 76,5 тис. куб. м.

Як повідомив голова первинної профспілкової організації В. Цуркан, заборгованість із виплати заробітної плати 26 найманим працівникам станом на 01.03.2019 року складала 149,1 тис. грн.. Керівництво КП «Таврійський водоканал» вживає усі необхідні заходи для своєчасної виплати заробітної плати працівникам та недопущення зростання заборгованості. Так, заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві станом на 01.04.2019 року відсутня.

В. Бойко поінформувала присутніх на узгоджувальній зустрічі, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан справ на КП «Таврійський водоканал» знаходився на контролі та був взятий на облік Відділенням згідно із наказом від 12.03.2019 року № 07. У зв’язку зі стабілізацією стану соціально-трудових відносин підприємство знято з обліку наказом від 02.04.2019 року № 08.

КерівництвуКП «Таврійський водоканал» рекомендовано постійно дотримуватися вимог чинного законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати найманим працівникам.