З 25 по 27 березня 2019 року Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій організовано проведення короткотермінового семінару для керуючих справами виконавчого апарату районних рад.

У вказаному заході також взяли участь представники кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, Південного регіонального центру страхового фонду документації, Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради, кафедри українського мовознавства Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету, Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонських областях, АРК Крим та м. Севастополі та експерти інституту політичної освіти.

26 березня 2019 року в рамках угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Херсонській області (далі-Відділення) та Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій заступник начальника Відділення  В. Мирошниченко провів лекцію-консультацію «Колективні трудові спори (конфлікти) в Україні. Законодавство. Порядок вирішення».

Під час лекції-консультації В. Мирошниченком роз’яснені положення законодавства України щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та надані вичерпні відповіді на питання. Також присутніх ознайомлено із роботою офіційних сайтів Національної служби посередництва і примирення та Відділення.