21 лютого 2019 року Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок (далі – Херсонська облміжпрофрада) провела обласний семінар з питання укладання колективних договорів та угод.

Семінар проводився за участю соціальних партнерів: відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області (далі – Відділення), Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації, Управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування України в Херсонській області, Управління з питань праці головного Управління Держпраці в Херсонській області, Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини.

У семінарі взяли участь голови обласних галузевих та первинних профспілкових організацій, голови міських, районних координаційних рад профспілок.

З головною доповіддю виступила В. Приходько, завідувач відділу Управління соціального діалогу та колективно-договірного регулювання Федерації Профспілок України.

Голова Херсонської облміжпрофради А. Добровольський наголосив, що, враховуючи постійні зміни у чинному законодавстві стосовно трудових відносин, тема питання укладання колективних договорів та угод не втрачає актуальності.

У напрямках своєї діяльності і співпраці з профспілками на семінарі виступили:

  • О. Олійник, голова Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини;
  • С. Главацька, начальник Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування;
  • В. Бойко, начальник Відділення;
  • Л. Олішевко, заступник начальника Управління з питань праці головного управління Держпраці в Херсонській області;
  • Г. Пікуза, заступник директора Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини;
  • Г. Сімеоніді, завідувач сектору Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації.

Начальник Відділення В. Бойко поінформувала присутніх про результати роботи Відділення за 2018 рік. Окрему увагу було приділено виконанню на Херсонщині Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та укладанню колективних договорів на підприємствах сіл, селищ, міст і районів Херсонської області у 2019 році.

В. Бойко також наголосила, що колективний договір – це основний документ, який регулює соціально-трудові правовідносини між роботодавцем та найманими працівниками. Основною метою укладання колективного договору є соціальний захист найманих працівників, розширення їх прав та забезпечення охорони праці. Взаємодія Відділення з Херсонською облміжпрофрадою підтверджується тим, що всі питання, які виникають внаслідок напруження стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях, вивчаються спільно з виходом на місця.

Учасники семінару мали змогу задавати питання, отримувати вичерпні відповіді та консультації.

А. Добровольський від імені профспілкового активу висловив вдячність соціальним партнерам за змістовне розкриття теми семінару та надання консультації.