06 вересня 2018 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) та державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство», на якій обговорювалися питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам.

На зустрічі були присутні директор державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» Савлук Ю.В., голова профспілкового комітету державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» Тарасенко О.П., начальник Відділення Бойко В.В. та заступник начальника Відділення Мирошниченко В.Ю.

Основними напрямками діяльності державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» є:

  • лісівництво;
  • лісовідновлення;
  • охорона і захист лісу;
  • використання лісових ресурсів;
  • мисливське господарство.

За даними Головного управління статистики у Херсонській області сума заборгованості із виплати заробітної плати на 01.09.2018 р. складала 139,4 тис. грн.

Бойко В.В. поінформувала присутніх на узгоджувальній зустрічі, що Відділенням неодноразово порушувалося питання перед головою Херсонської облдержадміністрації та головою обласної ради про необхідність безумовного виконання законодавства України про оплату праці.

Мирошниченко В.Ю. звернув увагу, що стан справ на підприємстві перебуває на контролі Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) згідно із наказом  від 28.08.2018 року № 29.

Савлук Ю.В. зазначив, що керівництво державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» вживає усі необхідні заходи для своєчасної виплати заробітної плати працівникам та недопущення зростання заборгованості.

За результатами узгоджувальної зустрічі вирішено терміново розробити спільні заходи щодо поліпшення стану соціально-трудових відносин на підприємстві.