03 серпня 2018 року відбулася узгоджувальна зустріч між начальником відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко, заступником голови Херсонської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України І. Тецькою та головою профспілки Високопільської центральної районної лікарні С. Решетило.

На зустрічі обговорювалася ситуація, що склалася у Високопільській центральній районній лікарні у зв’язку з виникненням заборгованості із виплати заробітної плати. 

С. Решетило повідомив, що станом на 01.08.2018 року заборгованість із заробітної плати 105 найманим працівникам складає 868,0 тис. грн. Крім того, існують борги зі сплати єдиного соціального внеску та інших обов’язкових платежів.

Як зазначила І. Тецька, заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Високопільської центральної районної лікарні виникла у зв’язку з відсутністю відповідних бюджетних призначень.

В. Бойко зазначила, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан справ у Високопільській центральній районній лікарні знаходиться на контролі та взято на облік Відділенням наказом від 18.06.2018 року №23.

Учасниками зустрічі було вирішено провести у найближчий час розширену нараду за участю Відділення, профспілкового активу, адміністрації Високопільської центральної районної лікарні, місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, на якій детально розглянути шляхи погашення заборгованості із виплати заробітної плати.