26 липня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Суворовському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяв участь виконуючий обов’язки начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю.

На засідання комісії було запрошено керівників 15 підприємств, на яких станом на 01.07.2018 р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 146,5 тис. грн., керівників 10 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ДП «Ринкове містечко «Железнодорожний» ТОВ Комерційний центр «Авалон», ТОВ «Ріком», ТОВ «Екотех-Юг», ПП « ДОТ«Дивосвіт»», МПП «Світлофор Плюс», Приватна фірма «Електромир», Приватна фірма «Торнадо», ФОП Лапшина Є.О., ФОП Даниленко Г.Д., ФОП Кобильський Т.В., ФОП Севастьянов Г.О., ФОП Норман М.А., ФОП Пузанов В.О., ФОП Сафронова В.В., ФОП Мелешко Н.В., ФОП Тітова Ю.В., ФОП Файзханов В.Р., ФОП Арнаутова Т.О., ФОП Міхін В.В., ФОП Поповкіна М.В., ФОП Жосан А.М., ФОП Лук’яненко Н.С.,ФОП Куліков В.П., ФОП Наумов О.Н., які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Результатом спільної роботи членів тимчасової комісії станом на 18.07.2018 р. є погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску на  2 підприємствах на загальну суму 20,8 тис. грн.

В. о. начальника відділення НСПП в Херсонській області В.Мирошниченко поінформув присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернув увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.