19 липня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь в. о. начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю.

На засідання комісії було запрошено керівників 18 підприємств, на яких станом на 19.07.2018 р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 85,8 тис. грн., та керівників 7 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ТОВ «Сервіс Гранд», ПП «Лілея-Херсон», ТОВ «Альбатрос-Херсон», ТОВ «Ортіс-Юг», ТОВ «КС-Хост», ПП «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я»», ПП «Південно Український центр екологічних послуг», ПП «ДП «Форест-1», ФОП Кучеренко Д.С., ФОП Дроздова К.О., ФОП Боротюк К.М.,ФОП Биков О.В., ФОП Елль І.С., ФОП Борсук А.С.,ФОП Михайленко В.С., ФОП Пєньков В.В., ФОП Бєлобродова М.В, ФОП Відоменко К.П., ФОП Кудряшова К.В., ФОП Царук О.В.,ФОП Гансевська К.О., ФОП Макаренко Ю.А., ФОП Кравчук Д.О.,ФОП Антошинський Д.А., ФОП Маляренко Д.С., ФОП Шурута О.І., які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Результатом спільної роботи членів тимчасової комісії станом на 19.07.2018 р. є погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску на  10 підприємствах на загальну суму 42,7 тис. грн.

В. о. начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю. поінформував присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернув увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.