З метою об’єднання спільних зусиль, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню 10 липня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області (далі-Відділення) та фізичною особою-підприємцем Соколом Сергієм Володимировичем (далі-ФОП Сокол С.В) підписана Угода про співпрацю.

Метою Угоди є визначення загальних засад співпраці сторін в межах обміну інформацією, надання допомоги консультативного та методичного характеру.

       Сторони домовилися:

-     Здійснювати взаємний обмін інформацією про стан соціально - трудових відносин з метою своєчасного реагування на їх можливі погіршення;

-   Проведення просвітницької роботи з найманими працівниками шляхом проведення спільних семінарів, «круглих столів», робочих зустрічей та консультацій з проблемних питань;

-     Надання методичної та практичної допомоги щодо дій у разі загострення соціально-трудових відносин;

-     Спільними зусиллями організовувати та проводити семінари для найманих працівників та фізичних осіб-підприємців, які є партнерами ФОП Сокол С.В. та будуть залучені ним для співпраці.

    Після підписання Угоди виконуючим обов’язки начальника Відділення Мирошниченком В.Ю. та ФОП Сокол С.В обговорено плани щодо реалізації положень Угоди найближчим часом.