21 червня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання комісії було запрошено керівників 21 підприємства, на яких станом на 21.06.2018 р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 412,7 тис. грн., та керівників 11 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ТОВ «Гідро монтаж інвест», ПП «Стоматологічний кабінет «Меліор»», ТОВ «Чистий дім-24», ТОВ «Юг-Союз», ТОВ «Еко промінвест», ТОВ «СК Дніпротермтранс»,    ТОВ «Фірма АЙЛІН», ТОВ «Шайн Хаузхолд», ТОВ «Південь екстра торг», ТОВ «Гранд Авто Херсон», ТОВ «ЛП Девімопмент», ПП «Херсонмаркет», ФОП Костенко П.А., ФОП Дімітров М.С., ФОП Матковська А.В., ФОП Провада В.С., ФОП Рабійчук Л.Л., ФОП Кибальников О.Г., ФОП Кравченко Н.В., ФОП Орел А.В., ФОП Раззуваєв Д.В,     ФОП Плохотнік М.В., ФОП Хоменко Ю.А., ФОП Блінов М.М.,ФОП Соловйов С.В., ФОП Мініх О.Є., ФОП Мачулка С.О., ФОП Цивільський А.М., ФОП Стрельник А.Л., ФОП Жмуров Г.І., ФОП Різниченко І.О., ФОП Кардашов О.В., ФОП Рак Д.В., які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Результатом спільної роботи членів тимчасової комісії станом на 21.06.2018 р. є погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску на        5 підприємствах на загальну суму 10,2 тис. грн.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.