11 червня 2018 року в м. Скадовськ Херсонської області відбувся семінар-навчання профспілкового активу державних установ Херсонщини з питань розвитку соціального діалогу та соціального партнерства. У заході на запрошення голови Херсонської обласної організації профспілки працівників Державних установ України (далі – Профспілка) Л. Татаринової взяла участь начальник Відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко.

На семінарі-навчанні були присутні голови первинних профспілкових організацій області та профспілковий актив державних установ. Відкрила роботу семінару Л. Татаринова, яка зазначила, що розвиток соціального діалогу на території Херсонщини – це спільне завдання

В. Бойко у своєму виступі на тему: «Вирішення соціальних конфліктів шляхом узгодження інтересів роботодавців і найманих працівників» зазначила, що соціальне партнерство є одним із найважливіших аспектів організації взаємодії суб’єктів соціально-трудових відносин. Соціальне партнерство – це система зв'язків між роботодавцями, найманими працівниками (профспілками) за участю держави та органів місцевого самоврядування, які за допомогою відповідних механізмів узгоджують свої інтереси в соціальній, трудовій і економічній сферах.

Також начальник Відділення наголосила, що ефективним та дієвим методом вирішення соціальних конфліктів у межах соціального партнерства є компроміс – узгодження інтересів роботодавців і найманих працівників у рамках правового поля.

         Під час проведення семінару-навчання учасники обмінялися досвідом вирішення конфліктних ситуацій, які виникали у трудових колективах державних установ Херсонщини.