07 червня 2018 року в приміщенні Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок (далі – Облміжпрофрада) відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко та голови Облміжпрофради А. Добровольського.

В. Бойко поінформувала, що 31 травня – 01 червня поточного року в м. Одеса відбувся семінар-нарада, на якому розглядалися результати роботи НСПП за січень-квітень поточного року. У роботі семінару-наради взяли участь керівництво Національної служби посередництва і примирення, працівники центрального апарату та начальники відділень НСПП у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

В. Бойко наголосила, що на території Херсонської області потребують активізації спільні зусилля Відділення та Облміжпрофради, направлені на забезпечення проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності галузевих професійних спілок, які входять до складу Облміжпрофради, з метою досягнення спільних домовленостей та прийняття узгоджених рішень сторонами соціального діалогу, які представляють інтереси найманих працівників. В свою чергу, А. Добровольський зазначив, що одним з основних завдань Облміжпрофради на 2018 рік є доведення до профспілкових організацій Херсонщини інформації щодо необхідності активної участі у веденні соціального діалогу.

За результатами зустрічі начальником Відділення та головою Облміжпрофради було прийнято рішення провести розширену конференцію за участю представників Облміжпрофради, Відділення, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців та галузевих профспілок з питання виконання в області Закону України «Про соціальний діалог в Україні».