19 квітня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання комісії було запрошено керівників 10 підприємств, на яких станом на 19.04.2018 р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 34,9 тис. грн., та керівників 12 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: УВП УТОГ, ПП «А S Мастер», ТОВ «Зеленгосп-Херсон», ПраТ «Дніпровський термінал», ТОВ ТК «Сінтекс», ТОВ «ВКФ «Ідеал»», ТОВ «СВ-Авто», ТОВ СБУ «Херсонспецбуд», ТОВ «Таврія проект», ПП «Астрал-плюс», ПП «Газ-Авто плюс», ПП «Нафтовий союз», ПП «Мебцентр», ПП «Колос-плюс 2»,  ФОП Чалченко Т.Г., ФОП Курбатова Л.С., ФОП Карпова О.Ю., ФОП Судаковська Ю.М., ФОП Яблонський О.В., ФОП Ткаченко М.М., ФОП Єрмоленко К.В., ФОП Досенко В.В., ФОП Байдаченко В.А, які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.