21 березня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Суворовському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання комісії було запрошено керівника 1 підприємства, на якому станом на 21.03.2018 р. допущено виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на загальну суму 102,4 тис. грн., керівників  15 підприємств, на яких допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 126,9 тис. грн., керівників 8 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», ТОВ «АВЕ», ТОВ «Синевір», ТОВ «Автопланета Плюс», ТОВ «Скарабей», ТОВ «DFT-Юг», ТОВ «ХЕЛС», ТОВ «Підприємство «Інженер-Сервіс»», ТОВ «Даяна-С», ТОВ «ЕКВІП ПРО», ТОВ «Синта и К», КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат АПК» Херсонської обласної ради, КЗ «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб» Херсонської обласної ради, ПП «КЕП-Херсон», ПП «ОСЬ-М», ПП «Таврійська продуктова компанія», Філія «ХПП «Таврія Плюс»,  ФОП Русалова О.П., ФОП Іванець А.О., ФОП Чічінадзе І.Е, які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.