25 січня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання комісії було запрошено керівників 23 підприємств, на яких станом на 25.01.2018 р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 365,05 тис. грн., та керівників 5 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ПП «Арт-Софт»,        ПП «Союзавто», ТОВ «Бізнес Ай Кью», ФОП Андрющенко С.М.,             ФОП Картаєв А.Г., ФОП Башмак О.Ю., ФОП Кійченко М.І.,                       ФОП Башмак Р.В., ФОП Таран П.М., ФОП Пісьменний О.А.,                     ФОП Скляренко Т.О., ФОП Маляренко Д.С., ФОП Башмак М.-О.О.,         ФОП Громова Г.М., ФОП Рубан В.Г., ФОП Башмак Ю.О.,                         ФОП Маломуж С.В., ФОП Лужецький І.В., ФОП Болотін В.А.,                  ФОП Андрієвський А.В., ФОП Бурлака О.В., ФОП Кудревська О.Е.,        ФОП Фішиненко Л.Я., ФОП Гончарова Н.М., ФОП Майстренко О.В.,       ФОП Татарченко В.В., ФОП Кравчук Д.О., ФОП Єременко Т.М., які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.