07 грудня 2017 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Корабельному районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

До порядку денного засідання були включені питання:

  • погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та інших соціальних виплат;
  • дотримання роботодавцями законодавства про оплату праці в обсягах, передбачених законодавством;
  • наповнення міського бюджету та бюджету Пенсійного фонду України.

На засідання комісії було запрошено керівників 2 підприємств, на яких станом на 07.12.2017р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 930,3 тис. грн., керівника 1 підприємства, на якому допущено виникнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах на суму                15406,4 тис. грн., керівників 3 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

З пояснювальною інформацією виступили керівники підприємств-боржників: ПАТ «Херсонський суднобудівний завод», ПП «Віласа»,                                 ПАТ «Херсонрибгосп», ДАК «Херсон-Авіа», ПВП «М.А.Л.», Авто-гаражний кооператив автолюбителів «Корабел-1», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.