14 вересня 2017 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Корабельному районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання комісії було запрошено керівників трьох підприємств на яких згідно оперативних даних станом на 01.09.2017р. виникла заборгованість:

1.ПВКФ «Аліна - А», зі сплати платежів до міського бюджету та бюджету Пенсійного фонду України, на суму 4,0 тис. грн;

2.ТДВ «Особливе конструкторське бюро «Пріор», зі сплати платежів до міського бюджету та бюджету Пенсійного фонду України, на суму           148,8 тис. грн;

3.МКП «Херсонтеплоенерго», з питань погашення заборгованості із заробітної плати ( грошового забезпечення) та інших соціальних виплат, на суму 2965,5 тис. грн.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ТОВ «Южный мередиан», ФОП Тищенко Марина Василівна, ФОП Лаптєва Лілія Серверівна, які надали пояснення щодо причин виникнення станом на 14.09.2017 р. заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, платежів до ПФУ, із виплати заробітної плати, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.