24 липня 2017 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяв участь заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю.

На засідання комісії було запрошено керівників 7 підприємств, на яких станом на 20.07.2017р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 44,0 тис. грн., та керівників 16 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: МПП «РІКО»,       ГБК «Восток»», Приватна фірма «Агроіндустрія», КЗ ОАТСК, ПП «ВИК Плюс», ПП «Вижен Про», ТОВ «Надар», ТОВ «Таврійська агрохімічна компанія ЛТД», ПФ «БЛЕСК»,  ФОП Крапивна Інна Володимирівна,        ФОП Бєлоусов Юрій Володимирович, ФОП Ткачук Вікторія Вікторівна, ФОП Салигіна Оксана Іванівна, які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю. поінформував присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернув увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.