06 липня 2017 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Корабельному районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяв участь заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю.

На засідання комісії було запрошено керівника КП «Дніпровський ХБК», на якому станом на 01.07.2017р. згідно статистичних даних допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму  153,3 тис. грн.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ТОВ «Акос - Херсон», ТОВ «Будівельно – проектне підприємство «Україна», ФОП Пуля Олег Олександрович, ТОВ «Святослав» які надали пояснення щодо причин виникнення станом на 01.07.2017 р. заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, платежів до ПФУ, із виплати заробітної плати, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю. поінформував присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернув увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.