22 червня 2017 року в приміщенні Херсонської облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області.

До порядку денного засідання було включено питання щодо дотримання трудового законодавства та вжиття заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств:

         - КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс»;

         - Житлово – експлуатаційна контора №1 Суворовського району;

         - ПАТ «Херсонрибгосп»;

         - ДП «Скадовський морський торговельний порт».

            Начальник Відділення Бойко В.В. повідомила членів комісії, що стан справ на вищезазначених підприємствах перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

      Фахівцями Відділення постійно проводиться робота по сприянню ліквідації чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах (організаціях, установах) Херсонської області, які перебувають на обліку та контролі Відділення. Начальник Відділення систематично зустрічається з керівництвом Херсонської облдержадміністрації, Херсонської міської ради, очільниками райдержадміністрацій та районних у м. Херсоні рад.

     Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», Житлово – експлуатаційна контора №1 Суворовського району м.Херсона , ПАТ «Херсонрибгосп» та ДП «Скадовський морський торговельний порт» станом на 01.06.2017 року становить 1771,5 тис. грн.  224 найманим працівникам.

         Станом на 01.06.2017 року було проведено 17 узгоджувальних зустрічей з адміністрацією та представниками трудових колективів підприємств з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

        За результатами засідання обласної комісії у Відділенні була проведена робоча нарада, на якій прийнято рішення спільно з управлінням транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку обласної державної адміністрації та представниками Херсонського міськвиконкому здійснити вихід на КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» для спілкування с адміністрацією і трудовим колективом підприємства та розробки спільних пропозицій щодо термінового погашення заборгованості із заробітної плати.