15 червня 2017 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Корабельному районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяв участь заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю.

На засідання комісії було запрошено керівника Херсонського торгівельно-логістичного управління ДП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами», на якому станом на 15.06.2017р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 526,3 тис. грн.

Комісією було заслухано керівників підприємств: КП «Дорожник»,   ПП «Котломонтажналадка - Інвест», ФОП Федорова Наталія Євгенівна,   ПАТ «Таврійська будівельна компанія», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю. поінформував присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернув увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.