Відповідно до частини другої статті 7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності сторін профспілок здійснюється Національною службою та її відділеннями один раз на п’ять років.

    До відділення НСПП в Херсонській області звернулася Херсонська територіальна організація профспілки залізничників і транспортних будівельників України із заявою та відповідними документами щодо підтвердження репрезентативності зазначеної профспілкової організації.

          Свідоцтво про оцінку відповідності критеріям репрезентативності Херсонська територіальна організація профспілки залізничників і транспортних будівельників України отримала 17 квітня 2012 року.

До складу Херсонської територіальної організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України входять 13 профспілкових організацій, кількість членів яких складає 4217 чол.

За даними Головного управління статистики у Херсонській області, кількість найманих працівників за даними звітності з праці по виду діяльності «Транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність по Херсонській області в середньому становила 21.3 тис осіб.

На підставі висновку Комісії, начальником відділення Бойко В.В. було прийнято рішення, згідно з яким Херсонська територіальна організація профспілки залізничників і транспортних будівельників України визнана такою, що підтвердила  репрезентативність.

Свідоцтво було вручено керівництву Херсонської територіальної організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України заступником начальника Мирошниченком В.Ю. в приміщенні відділення  НСПП в Херсонській області.