13 квітня 2017 року відбулося засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації, в якій взяли участь представники відділення НСПП в Херсонській області (далі-Відділення): член колегії, начальник відділення Бойко В.В. та головний спеціаліст  Кравцова С.В.

На колегії обговорювалися основні питання про стан ринку праці та показники заробітної плати в області. Вони знаходяться на постійному контролі  Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної  державної адміністрації, Відділення, керівників підрозділів соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськрайвиконкомів.

Голова колегії, директор Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації Причина Г.Г. зазначив, що середньомісячна заробітна плата за січень-грудень 2016 року в області склала 4046,00 грн. ( у січні-грудні 2015 року – 3123,00 грн.).

Станом на 01 січня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати складала 14,8 млн. грн., упродовж 2016 року вона зменшилася на 5,2 млн. грн.. Станом на 01 січня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам Херсонщини складає 9,6 млн. грн..

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати у містах: Гола Пристань, Каховка та в районах: Бериславському, Білозерському, Великолепетиському, Верхньорогачицькому, Високопільському, Голопристанському, Горностаївському, Іванівському, Каховському, Нижньосірогозькому, Олешківському, Чаплинському. У структурі боргу області 67,1 % сформовано суб’єктами господарювання міста Херсона. Приріст заборгованості за 2016 рік відбувся у Генічеському (на 85,3 %) та Новотроїцькому (на 34,3 %) районах.

Начальник Відділення Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у трудових колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів колегії та запрошених, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.

З огляду на викладене, колегія вирішила тримати на особливому контролі та забезпечувати отримання заробітної плати на рівні та не менше мінімальної заробітної плати, забезпечувати дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах та не допускати нової заборгованості , вживати відповідних заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню.