15 березня 2017 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбулася колегія за участю голів районних державних адміністрацій, районних рад, міських голів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади. На засідання було запрошено начальника відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. та заступника начальника Мирошниченка В.Ю.

    Одним з основних питань, що розглядалися на колегії, було питання щодо ситуації, яка склалася в галузі лісомисливського господарства Херсонської області.

     У Державному бюджеті України на 2017 рік не передбачено фінансування заходів з охорони лісів та відсутні кошти на підтримку лісомисливських господарств. Також у зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування за бюджетною програмою  «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді» лісогосподарськими підприємствами області підготовка до пожежонебезпечного періоду 2017 року проводиться лише в частині оформлення технічної документації.

   Станом на 01.03.2017 р. на підприємствах: ДП «Херсонське обласне агролісомеліоративне підприємство «Херсонагроліс», ДП «Голопристанське лісомисливське господарство», ДП «Лісомисливське господарство» Великоолександрівського району, ДП «Збурївське лісомисливське господарство» Голопристанського району існує заборгованість із виплати заробітної плати 190 найманим працівникам  у розмірі 1080, 5 тис. грн..

   На колегії було вирішено направити відповідні звернення до Кабінету Міністрів України. Крім того, начальником відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. ініційовано проведення окремої наради за участю Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації,  Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, відділяння НСПП в Херсонській області та профільної галузевої профспілки, на якій розглянути питання щодо шляхів погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам державних лісомисливських підприємств.