10 березня  2016 року начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. виступила в ефірі Радіо «Таврія» філії Національної телерадіокомпанії України «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Бойко В.В. поінформувала мешканців Херсонської області про роботу відділення  НСПП в Херсонській області у 2016 році щодо запобігання виникненню та вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) відповідно до наданих законодавством повноважень.

Практика роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області дозволила у багатьох випадках своєчасно унормувати соціально - трудові відносини, мінімізувати економічні та матеріальні втрати у виробничих колективах, попередити страйки, протизаконні припинення роботи, що пов'язано з втратами робочого часу та заробітної плати найманими працівниками.

Протягом звітного періоду відділення НСПП сприяло вирішенню 12 колективних трудових спорів (конфліктів) на таких підприємствах та установах як:

-        КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» м. Генічеськ;

-        ТОВ «Авто-Електромаш» м. Херсон;

-        Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба м. Херсон;

-        ФОП «Сокол С.В.» м. Херсон;

-        ФОП «Лукомський О.П.» м. Херсон.

Вирішення зазначених спорів проводилось шляхом 19 засідань примирних комісій і 24 узгоджувальних зустрічей.

У звітному періоді працівниками Відділення проводилася робота по наданню найманим працівникам, головам профспілок, керівникам підприємств, установ, організацій консультацій та роз’яснень з практичного застосування законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Працівники Відділення приймали участь у всіх засіданнях примирних органів, оформленні угод, протоколів й відповідних документів щодо вирішення зареєстрованих колективних трудових спорів (конфліктів), здійснювали всебічний правовий супровід колективних трудових спорів (конфліктів). Відділення контролювало хід виконання рішень примирних органів щодо зареєстрованих колективних трудових спорів (конфліктів).

З метою поліпшення стану соціально-трудових відносин в області щоквартально проводилися наради-семінари з арбітрами, посередниками, завідувачами інформаційно-консультаційних центрів НСПП. На семінарах розглядались питання щодо стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях Херсонської області за галузевою ознакою.

Наряду з вирішенням завдань Національної служби посередництва і примирення, значна увага з боку працівників Відділення приділяється такому напрямку роботи як підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, а саме: розширення кола правових знань сторін соціально-трудових відносин, формування правової культури роботодавців з метою уникнення порушень законодавства в процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) і, насамперед, під час страйків, як крайніх засобів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

          Формування правової культури учасників вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) є вагомою складовою в ході подолання криз у соціально-трудових відносинах.

Фахівцями Відділення здійснюється прийом громадян, керівників, голів профспілок підприємств, установ, організацій. У звітному періоді Відділенням розглянуто 30 звернень громадян, по яких надано консультаційну та практичну допомогу.

Відділенням відпрацьовується та вдосконалюється система сприяння вирішенню і запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) починаючи з моніторингу, вивчення на місцях, надання дієвих рекомендацій, встановленню надійного взаємозв’язку та запровадження заходів сприяння вирішенню розбіжностей та вимог. Здійснення постійного контролю фахівцями відділення за виконанням роботодавцями вимог чинного законодавства про працю дозволили усунути та певним чином зменшити негативну дію основного дестабілізуючого чинника загострення стану соціально-трудових відносин між сторонами - заборгованості із виплати заробітної плати, що віднайшло своє пряме відображення на поліпшенні та стабілізації соціального клімату в окремих трудових колективах підприємств, установ, організацій Херсонської області.