16 лютого 2017 року відбулася колегія Херсонської обласної державної адміністрації, в якій взяли участь голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади. На засідання також було запрошено начальника відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. та заступника начальника Мирошниченка В.Ю.

      Найважливішим з питань, що розглядалися на засіданні колегії, були пріоритетні напрями діяльності місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та основні стратегічні напрямки на 2017 рік.

         Серед головних та важливих питань, які потрібно вирішити у поточному році, є забезпечення достатнього рівня життя громадян та підвищення його якості. Як зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв А.А., лише сталий розвиток економіки Херсонщини та окремих її галузей призведе до зростання заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях та недопущення її несвоєчасної виплати.

          За даними 2016 року в області спостерігається економічне зростання за більшістю сфер економічної діяльності. Забезпечено збільшення обсягів сільськогосподарської  продукції – на 1,7%, промислового виробництва - на 2%, виконаних будівельних робіт – на 11,7%, обороту роздрібної торгівлі – на 3%, капітальних інвестицій (за оперативними даними) – на 35%, доходів місцевих бюджетів – на 48,9%. Відбулося уповільнення інфляційних процесів на споживчому ринку (індекс споживчих цін склав 112,8% проти 145,8% у 2015 році). Середньомісячна номінальна заробітна плата зросла на 29,4%, індекс реальної заробітної плати склав 112,7%.

          Після засідання колегії начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. зустрілася з першим заступником голови облдержадміністрації Січовою В.І., яка обіймається питаннями погашення заборгованості із виплати заробітної плати. На зустрічі обговорювалися проблемні питання та шляхи їх вирішення на підприємствах державної та комунальної власності, де існує заборгованість із заробітної плати і які перебувають у системі запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).