27 грудня 2016 року в приміщенні Херсонської облдержадміністрації урочисто було підписано територіальну угоду між Херсонською обласною державною адміністрацією, Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини, профспілковими об’єднаннями Херсонської області із соціально-економічних питань та трудових відносин на 2016 - 2017 роки.  

Голова Херсонської облдержадміністрації Гордєєв А.А. зазначив, що основною метою підписаного документа є забезпечення розвитку економіки області, плідні взаємовідносини влади, роботодавців та профспілок, направлені, перш за все, на створення кращих умов праці для кожного мешканця області. «Я розраховую, що ми зможемо знаходити найкращі сучасні рішення, і не тільки їх приймати, а й реалізовувати, щоб люди відчували, що з кожним кварталом, пів роком, роком ситуація змінюється. Ми маємо виробляти конкурентний продукт та забезпечити достойну заробітну плату для наших громадян», – сказав голова облдержадміністрації.

Керівники Херсонської облміжпрофради та Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини запевнили членів робочої групи по розробці угоди та присутніх при  її підписанні, що з боку роботодавців та профспілок будуть вживатися спільні заходи, направлені для забезпечення розвитку економіки, промисловості області та стабільних соціально-трудових відносин.

До територіальної угоди за пропозицією члена робочої групи з розробки проекту угоди – начальника відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. була включена наступна норма: «Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини зобов’язується вживати заходів щодо недопущення випадків ухилення роботодавців від участі у примирних процедурах, надання необхідних документів для врегулювання колективних трудових спорів та запобігання їх виникненню відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».