30 листопада 2016 року відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області.

На засіданні були присутні керівники департаментів та управлінь Херсонської облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій та міст обласного значення.

Комісією було заслухано керівників Новокаховського КП «Міський водоканал», КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради та ДП «Херсонський облавтодор». На зазначених підприємствах станом на 30.11.2016 р. існує заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму понад 2,5 млн. грн. Стан соціально-трудових відносин на Новокаховському КП «Міський водоканал» та КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» перебуває на контролі Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Голова комісії – перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Січова В.І. зазначила, що першочерговим завданням органів державної влади та місцевого самоврядування є забезпечення ліквідації заборгованості із заробітної плати на державних та комунальних підприємствах області.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх на комісії про проведену фахівцями відділення роботу з трудовими колективами вищезазначених підприємств-боржників з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

За результатами засідання керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації,  головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення надані відповідні доручення по вирішенню питання забезпечення до кінця поточного року повної ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на державних та комунальних підприємствах Херсонської області.