17 листопада 2017 року в приміщенні відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) відбулася нарада за участю голів обласних галузевих федерацій профспілок з питання щодо взаємодії Відділення та профспілкових організацій та з нагоди 18-ї річниці утворення Національної служби посередництва і примирення. На заході також були присутні представники Херсонської обласної державної адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області та районних у м. Херсоні рад.

         Відкрила нараду начальник Відділення Бойко В.В., яка поінформувала учасників про результати роботи Відділення за 10 місяців поточного року з питань запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх вирішенню та стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах Херсонської області. 

          Начальник відділу забезпечення діяльності керівництва Херсонської облдержадміністрації Волошина Н.С. привітала працівників Відділення зі святковою датою та наголосила, що діяльність НСПП – це запорука стабільності та спокою у трудових колективах Херсонщини. Також Волошина Н.С. вручила головним спеціалістам Відділення Німченко О.О. та Кулик Т.О. відзнаки – почесні грамоти голови Херсонської обласної державної адміністрації.

          Голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України Татаринова Л.Г. подякувала керівництву Відділення за плідну співпрацю та вручила Бойко В.В. і Мирошниченку В.Ю. подяки голови Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ.

          Голова Херсонської обласної організації працівників агропромислового комплексу Харєва Н.М. поінформувала присутніх на нараді про спільні заходи Відділення та Профспілки, які мають на меті всебічний захист законних прав трудових колективів аграрного сектору Херсонщини.

          За результатами наради було вирішено провести у грудні поточного року розширений «круглий стіл», присвячений дотриманню законодавства України про працю в трудових колективах підприємств, установ та організацій Херсонської області.