З метою об’єднання спільних зусиль, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних  трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню 12 липня 2016 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області та м. Гола Пристань Херсонської області підписана Угода про співпрацю.

Підписаною Угодою передбачені різноманітні форми співпраці, зокрема:

- здійснення взаємного обміну інформацією про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях з метою своєчасного реагування на можливі погіршення соціально-трудових відносин;

- запровадження спільного моніторингу стану виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях, з метою прогнозування можливого загострення соціально-економічної ситуації та вжиття невідкладних заходів з боку відділення НСПП по їх усуненню.

       - надання результатів прогнозу відділення НСПП міській раді з метою вжиття відповідних заходів по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

       - підготовка відділенням НСПП пропозицій щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

       - спільне формування зворотного зв’язку із сторонами соціально - трудових відносин з метою розробки ефективних заходів щодо вирішення розбіжностей між ними.

      - залучення сторін цієї Угоди до проведення семінарів, нарад, тощо.

       Після підписання Угоди виконуючим обов’язки начальника Відділення Мирошниченком В.Ю. та Голопристанським міським головою Бабичем О.В. обговорено плани щодо реалізації положень Угоди найближчим часом.