З 27 по 29 травня 2016 року в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» відбулись змагання ХV обласної Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

На урочистому відкритті Спартакіади учасників змагань привітали керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Людмила Татаринова, заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Оксана Янас, заступник начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олександр Маломуж.

До програми Спартакіади були включені змагання з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок і тенісу настільного.

У Спартакіаді взяли участь 299 державних службовців з 17 збірних команд районів та міст обласного значення та команди обласної державної адміністрації.

Капітаном збірної команди Херсонської обласної державної адміністрації з міні-футболу вкотре став заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області В’ячеслав Мирошниченко.

За результатами ігор футбольна команда зайняла перше місце.

На урочистому закритті Спартакіади переможців і призерів привітав та нагородив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв

За підсумками проведених змагань сформована збірна команда Херсонської області для участі у Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців, капітаном якої призначено заступника начальника відділення НСПП в Херсонський області В’ячеслава Мирошниченко.