12 травня  2016 року у м. Каховка відбувся семінар-навчання з питань дотримання норм трудового законодавства у державних установах області.  Мета проведення зазначеного заходу – розвиток  ефективного соціального партнерства на обласному рівні, зміцнення довіри, взаємної відповідальності та налагодження ефективного захисту соціальних та трудових прав державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Організаторами семінару виступили Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України. В даному заході брали участь керівники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, відділення НСПП в Херсонській області, Головного управління юстиції, Міжрегіонального управління Нацдержслужби України в Одеській, Миколаївській та Херсонських областях, АР Крим та м. Севастополі, Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України, районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування області. 

На семінар також було запрошено Сидоряк І.Г. – головного державного інспектора праці Федерації профспілок України.

Відкрила семінар голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України Татаринова Л.Г.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. 1.Основні засади
  2. 2.Соціальні наслідки введення в дію Закону України «Про державну службу».
  3. 3.Комунікація – ефективність дотримання норм трудових прав державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
  4. 4.Практичне застосування норм трудового законодавства в державних установах області.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. виступила з доповіддю на тему: «Взаємодія сторін соціально – трудових відносин в рамках соціального діалогу з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)».