19 квітня 2016 року о 13 годині біля будівлі обласної державної адміністрації відбулася акція соціального протесту у формі мітингу, в якому взяли участь наймані працівники лісогосподарських підприємств області. Організатором заходу виступила Херсонська обласна організація профспілки лісового господарства.  Кількість учасників акції – близько 200 осіб.

Зі слів учасників акції, основними вимогами є внесення змін до Державного бюджету України, зокрема передбачення коштів (КПКВК 2805060 «Ведення лісового та мисливського господарства»)  у сумі 56845,3 тис грн на фінансування основної діяльності лісогосподарських підприємств області, яка на даний час не проводиться.

Керівництвом відділення НСПП в Херсонській області проведено зустріч з організаторами, учасниками акції та в межах компетенції надано роз`яснення, попереджено про необхідність неухильного дотримання вимог законодавства.

Досягнута домовленість про зустріч 21.04.2016 року керівництва відділення НСПП в Херсонській області та активу Херсонської обласної організації профспілки лісового господарства, на якій буде розглянуто питання щодо вступу у колективній трудовий спір.