23 жовтня 2015 року в приміщенні Херсонської облміжпрофради відбулася розширена нарада за участю голови Херсонської обласної державної адміністрації Путілова А.С. з керівниками галузевих профспілкових організацій області.

На зустрічі були присутні керівники територіальних управлінь центральних органів державної влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Херсонської облміжпрофради, обласних та первинних профспілкових організацій, керівництво відділення НСПП в Херсонській області

      Відкрив нараду голова Херсонської облміжпрофради Лазник П.І., який наголосив на необхідності дієвої взаємодії профспілкових організацій та органів місцевої ради в рамках соціального діалогу з метою стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області.

          Голова Херсонської обласної державної адміністрації Путілов А.С. поінформував профспілковий актив та присутніх на нараді про роботу облдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2015 році. Наголосив, що найважливішим завданням органів державної влади та профспілок є забезпечення гідного життя кожного мешканця області, належних умов праці та гарантованої державою заробітної плати.

В ході засідання також було зауважено на актуальному для області питанні погашення заборгованості із виплати заробітної плати.  За словами голови Херсонської облдержадміністрації, вказане питання перебуває на постійному контролі, систематично розглядається на засіданнях колегії обласної державної адміністрації, колегій галузевих управлінь обласної державної адміністрації, у підпорядкуванні яких, за галузевою ознакою, знаходяться підприємства-боржники, на селекторних та робочих нарадах з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міськвиконкомів.

          Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Також повідомила, що запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення вирішення існуючих трудових спорів сприяє стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах Херсонщини.