Херсонською обласною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу спільно з відділенням НСПП в Херсонській області був проведений семінар – навчання для представників профспілок агропромислового комплексу м. Херсона.

Відкрила семінар голова Херсонської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Харєва Н.М., яка наголосила на необхідності вжиття конкретних та дієвих заходів профспілковими організаціями з метою захисту прав трудових колективів та найманих працівників агропромислової галузі.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про провідне значення Національної служби посередництва і примирення та її відділень у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів)».

В роботі семінару взяв участь директор міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Андрійченко В.М., який повідомив присутніх на навчанні про основні напрямки діяльності міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

На семінарі також розглядалися питання щодо організації профспілкової роботи в первинних профспілкових організаціях в сучасних умовах. Профспілковий актив м. Херсона було поінформовано про необхідність укладення на підприємствах агропромислової галузі колективних договорів відповідно до умов чинного законодавства та відповідних галузевих угод.