29 квітня 2015 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) в Херсонській області під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації Причини Г.Г. На засіданні в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

До порядку денного засідання були включено наступні питання:

1. Про дотримання трудового законодавства та вжиті заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам КП «Міський водоканал» м. Каховка;

2. Про виконання попередніх рішень тимчасової комісії  щодо забезпечення повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Херсонський облавтодор» та ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садового матеріалу».

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. повідомила членів комісії, що із розглянутих на комісії підприємств одне підприємство знаходиться на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

За результатами роботи комісії вирішили:

 Рекомендувати  Каховському міському голові вжити невідкладних заходів для забезпечення повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства міста та унеможливлення виникнення боргів цих підприємств у майбутньому;

Управлінню транспорту тримати на постійному контролі стан погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Херсонський облавтодор»;

Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації вжити заходів для забезпечення повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садового матеріалу».

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садового матеріалу» буде  взято на облік відділення  для запобігання виникнення  КТС.