16 квітня 2015 року Суворовською районною у місті Херсоні радою проведено семінар-нараду з керівниками підприємств торгівельної галузі міста, на яку було запрошено заступника начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю. На порядку денному були питання забезпечення державних гарантій господарювання торгівельної галузі міста Херсона та надання роз’яснення щодо нарахування субсидій у звязку зі змінами вимог чинного законодавства. На семінар-нараді виступили заступник начальника Державної податкової інспекції у м.Херсоні Чухраєв А.О., заступник директора Херсонського міського центру зайнятості Ширяєва С.А., заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області Пікуза Г.Х., завідувач суктора по роботі з платниками управління Пенсійного фонду України в м.Херсоні Трофімюк І.І., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення в Херсонсікій області Рудницька Г.П. Вони надали роз’яснення з наступних питань:

1. Зміни у чинному законодавстві щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування до бютжету Пенсійного фонду.

2. Відповідальність посадових осіб (роботодавців) за використання праці неоформлених найманих працівників, запобігання проявам «тіньової» зайнятості.

3. Залежність розміру пенсії та соціальних виплат, гарантованих державою, від страхового стажу та рівня заробітної плати, з якої сплачено внески.

4. Нарахування субсидій у звязку зі змінами вимог чинного законодавства.

Заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченко В.Ю. поінформував присутніх на нараді, що основним завданням відділення НСПП в Херсонській області є сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), запобігання їх виникненню.