26 січня 2015 року відбулося засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації. В рамках взаємодії  відділення НСПП в Херсонській області та обласної державної адміністрації в роботі колегії взяли участь начальник відділення Бойко В.В. та заступник начальника відділення Мирошниченко В.Ю.

          До порядку денного засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації були включені наступні основні питання. Про проект обласного бюджету на 2015 рік.

  1. 1.Про стан виконання завдань щодо належного медичного забезпечення військовослужбовців в області.
  2. 2.Про розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення та їх використання у 2014 році, визначення завдань для поліпшення цієї роботи в 2015 році.
  3. 3.Про організацію системи відеоспостереження умісцях масового перебування людей з метою посилення охорони громадського порядку в населених пунктах області.
  4. 4.Про роботу по виконанню в області актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації та стан
    1. 5.Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2014 рік.

          6. Про виконання заходів обласної програми відновлення авіаційної діяльності та розвитку аеропорту «Херсон» на 2013 - 2015 роки за підсумками 2014 року.

          7. Про проект Програми антитерористичних заходів в Херсонській області на 2015 - 2016 роки.

          Голова обласної державної адміністрації А.Путілов наголосив, що від того, як будуть забезпечуватися пільгами, підтримкою та увагою військовослужбовці та їх сім’ї, залежить, як пройде процес четвертої черги мобілізації, скільки чоловіків виявлять бажання стати на захист країни. Про це зауважив під час колегії облдержадміністрації. 
          «Надзвичайно важливо, щоб ті, хто виявляє бажання боронити рідні кордони, бачили підтримку та турботу з боку влади» - зазначив А. Путілов та підкреслив, що захисники мають бути впевнені в тому, що їх сім’ї не залишені напризволяще, що про них є кому піклуватися. 
          Голова Херсонської облдержадміністрації також закликав органи місцевого самоврядування посилити роботу, передбачити у бюджетах відповідні кошти.  

          Після завершення засідання колегії начальник відділення зустрілася з керівником апарату Херсонської облдержадміністрації Клюцевським В.І. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо спільних заходів  та співпраці обласної державної адміністрації з відділенням НСПП в Херсонській області.