23 січня 2015 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) у Суворовському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання  комісії було запрошено керівників 10 підприємств, на яких станом на 19.01.2015р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 187,2 тис. грн., платежів до ПФУ на загальну суму 455,9 тис грн. та керівників 4 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств:  КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат АПК», ТОВ «Світоч», ПРАТ «Херсонкнига», КП «ЖЕК №1», ПАТ «Херсонбуд», ЛОК «Маяк», ТОВ «Посейдон», ТОВ «Хелс», ТОВ «Ф-1», ПФ «Торнадо», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.            

Після розгляду основних питань порядку денного комісією було розглянуто результати роботи за минулий рік.

  За 2014 рік проведено 23 засідання тимчасової комісії, на які було запрошено 219 керівників підприємств-боржників, заслухано 190 керівників, з них: із виплати заборгованості заробітної плати 15 керівників, зі сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України 62 керівника та із виплати заробітної плати у сумі нижче встановленого законодавством рівня – 120 керівників. За грудень2014 року проведено 2 засідання комісії, запрошено всього 17 керівників, заслухано 15 керівників, з них: із виплати заборгованості заробітної плати – 3 керівника, зі сплати внесків до Пенсійного фронду – 9 керівників, із виплати заробітної плати нижче встановленого законодавством рівня - 6 керівників.

За рішенням тимчасової комісії написано 4 листи до голови Херсонської обласної адміністрації, заступнику голови Херсонської обласної ради, 2 листи міському голові м Херсона, лист на 4-х керівників підприємств-боржників до  Державної податкової інспекції у м.Херсоні, 3 листи на 5-х керівників до Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області та 2 листи на 2- х керівників до прокуратури Суворовського району м. Херсона.

За результатами роботи комісії протягом року погашено заборгованість із виплати заробітної плати на суму 1388,3 тис.грн.