23 грудня 2014 року начальник відділення НСПП у Херсонській області Бойко В.В. виступила в ефірі Радіо «Таврія» Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія».

У виступі начальник відділення поінформувала громадськість Херсонщини про результати роботи відділення НСПП у Херсонській області за  2014 рік з питання вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Бойко В.В. зазначила, що негативна дія наявності заборгованості підприємств із виплати заробітної плати є основним конфліктогенним чинником, що призводить до дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах і організаціях Херсонської області та наслідком якої є виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Протягом 2014 року відділення НСПП в Херсонській області сприяло вирішенню 22 колективних трудових спорів (конфліктів) на таких підприємствах :

-        ТОВ «Херсонський машинобудівний завод»;

-        ТОВ «Авто-Електромаш»;

-        КП «Херсонміськсвітло»;

-        ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

Працівники відділення приймали участь у всіх засіданнях примирних органів, оформленні угод, протоколів і рішень з вирішення зареєстрованих колективних трудових спорів (конфліктів), здійснювали всебічний правовий супровід колективних трудових спорів (конфліктів). Відділення НСПП контролювало хід виконання рішень примирних органів зареєстрованих колективних трудових спорів (конфліктів). Протягом звітного періоду відбулось 29 засідань примирної комісії та проведено 45 узгоджувальних зустрічей.

Важливим аспектом у  сприянні вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), за словами Бойко В.В., є взаємодія Відділення  з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та інших центральних і урядових органів державної влади, профспілками, організаціями роботодавців з метою вжиття спільних заходів, направлених насамперед на захист прав найманих працівників.

Наприкінці виступу Бойко В.В. наголосила, що робота відділення НСПП в Херсонській області в подальшому  буде спрямована на поліпшення стабілізації стану соціально трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння своєчасному їх вирішенню, підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин.