28 листопада 2014 року відбулося засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації, на яке було запрошено начальника відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. та заступника начальника відділення Мирошниченка В.Ю.

До порядку денного засідання колегії було включено наступні питання:

1. Про виконання програми економічного,  соціального та культурного

розвитку Херсонської області на 2014 рік за підсумками 9 місяців 2014 року та основні завдання щодо її виконання до кінця року.

2. Про вжиття заходів щодо приведження до належного технічного стану захисних споруд цивільного захисту на території Херсонської області.

3. Про проведену роботу із запобігання незаконному видобутку піску на території Херсонської області та невідкладні заходи щодо упорядкування цієї діяльності згідно з вимогами чинного законодавства.

В рамках розгляду питання про виконання програми економічного,  соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік за підсумками 9 місяців 2014 року було поінформовано присутніх на колегії, що за інформацією Головного управління статистики в Херсонської області у 2014 році середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій становила 2569 грн. Зазначений показник в 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму (1218 грн). У порівнянні з 2013 роком цей показник збільшився на 5,6%.

У 2014 році субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива готівкою були призначені 11,8 тис. сім`ям. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 12,2 млн грн. Середній розмір призначеної субсидії, призначеної у жовтні на одну сім'ю, становив 1389,1 грн. У січні-жовтні 2014. субсидії готівкою отримали 11,1 тис. сімей на суму 11,3 млн грн.

У січні-жовтні 2014 субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії призначені 15,8 тис. сім`ям. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 590,5 тис. грн. Середній розмір призначеної субсидії, призначеної у жовтні на одну сім'ю, становив 141,2 грн. Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії у жовтні 2014 отримали 12,9 тис. cімей на суму 335,9 тис. грн.

За результатами роботи колегії керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації надано низку оперативних доручень з метою консолідації всіх органів державної влади та місцевого самоврядування області, спрямованих на забезпечення соціально-економічного розвитку Херсонщини.