13 листопада 2014 року відбулося розширене засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) в Херсонській області, на якому була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

Головними  питаннями, що розглядалися  на розширеному засіданні комісії, були наступні питання:

1. Про дотримання трудового законодавства та вжиті заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам ПП «Багатопрофільна фірма «Інтеркрайт» та Херсонської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу».

2. Про виконання попередніх рішень тимчасової комісії з питань погашення погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) в Херсонській області щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати працівникам МКП «Херсонелектротранс»  та ДП «Херсонський облавтодор» і його філій.

Згідно із Порядком денним засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) в Херсонській області, затвердженим головою Херсонської облдержадміністрації Путіловим А.С., начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. Була визначена доповідачем з питання  щодо вжиття заходів Відділенням для забезпечення повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Херсонський облавтодор» та його філій.

Бойко В.В. поінформувала членів  тимчасової комісії, що відділенням НСПП в Херсонській області в межах повноважень, визначених законодавством, вживалися заходи щодо забезпечення усунення чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин на ДП «Херсонський облавтодор»  та його філіях з метою захисту прав та законних інтересів найманих працівників.

Враховуючи, що за статистичними даними станом на 31.08.2014 року на ДП «Херсонський облавтодор» була наявна заборгованість із виплати заробітної плати 44 працівникам, наказом Відділення №35 від 04.09.2014 р. ДП «Херсонський облавтодор» було взято на облік з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Керівництвом відділення Адміністрації підприємства були надані відповідні рекомендації щодо вжиття заходів стосовно віднаходження джерел фінансування для забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам у повному обсязі.

Згідно із листом ДП «Херсонський облавтодор» станом на 01.10.2014 року заробітна плата працівникам була виплачена в повному обсязі.

Наказом Відділення № 42  від 29.10.2014 р.  зазначене підприємство було знято   з контролю.

            Аналогічна робота  проведена також  по філії «Білозерський райавтодор». Станом на 07.11.2014 року заборгованість з виплати заробітної плати у сумі 141,6 тис.грн. була погашена повністю.
          Заслухавши доповідь начальника відділення НСПП в Херсонській області, члени тимчасової комісії вирішили доручити управлінню транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку облдержадміністрації:

            - Забезпечити дієвий контроль щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам МКП „Херсонелектротранс”, ДП „Херсонський облавтодор” та його філій;

            - Розглянути можливість залучення ДП „Херсонський облавтодор”, до відповідних проектів та робот на території області.

   - Рекомендувати керівництву ДП „Херсонський облавтодор” та його філій активізувати претензійно-позовну роботу.