16 жовтня 2014 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання  комісії було запрошено керівників 5 підприємств, на яких станом на 15.10.2014р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати в розмірі 57,3 тис.грн., платежів до ПФУ на загальну суму 466,8 тис грн. та керівників 5 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств:  ПП «Бордо», ТОВ «МКП «Прозерпіна», ТОВ «Міг», ПФ «Універсал-сервіс», ПП ВКФ «Онікс», ТОВ «»СПМК-33», КП «Берізка», ТОВ «ВТПЗП «Продагросервіс», ПП «Південний арсенал», ПП «Наш продукт», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. наголосила, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України

За результатами роботи комісії інформацію керівників підприємств було прийнято до відома, та вирішено:

  1. 1.Керівників підприємств попередити про адміністративну відповідальність за затримку розрахунків по сплаті ЄСВ.
  2. 2.Встановити контроль за погашенням заборгованості на ПП «Бордо» згідно наданих зобов’язань.
  3. 3.Рекомендовано керівникам підприємств, що заслуховувалися на засіданні комісії, сприяти повній зайнятості працівників та нараховувати заробітну плату не нижче мінімального розміру, встановленому законодавством на відповідний період.

З метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ТОВ «ГМКП «Прозерпіна» взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 17.10.2014 р. № 40.