20 серпня 2014 року відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації. В рамках взаємодії обласної державної адміністрації та відділення НСПП в Херсонській області  на засіданні колегії був присутній виконуючий обов’язки начальника відділення Мирошниченко В.Ю.

          Предметом розгляду колегії були наступні питання:

1. Про підсумки проведеної роботи щодо підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, трудових ресурсів та забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

2. Про оптимізацію роботи Херсонської державної морської академії та Херсонського морехідного училища рибної промисловості Керченського державного морського технологічного університету.

3. Про підсумки проведення безкоштовних основних загальнодіагностичних медичних обстежень населення області. 

Питання безкоштовних медичних обстежень має важливе значення особливо для малозабезпечених верств населення. Доповідачами було зауважено, що станом на 11 серпня 2014 року загальна кількість проведених безкоштовних обстежень у лікувально–профілактичних закладах області складає 1 410 806 одиниць, з яких: загальний аналіз крові – 430 057 обстежень, аналіз крові на глюкозу – 112 348, загальний аналіз сечі – 458 007, флюорографічних обстежень – 118 774, рентгенографія – 62 418, електрокардіографія –   94 531,   УЗД – 134 671. До кінця поточного року лікувально-профілактичними закладами прогнозовано буде проведено 1 920 414 одиниць обстежень на загальну суму 5 670, 675 тис. грн. «Проведення безкоштовних  обстежень дали  змогу своєчасно діагностувати захворювання у населення області, а особливо у соціально незахищених верств, які в силу економічної неспроможності не мали змоги своєчасно пройти обстеження», - зазначила заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ліна Бондарева.

За даними департаменту, на зазначені цілі лікувально-профілактичними закладами області сьогодні витрачено  4 261,3 тис. грн, з них  обласними закладами 318,7 тис. грн,  районними – 1975,8 тис. грн, містами обласного значення – 3942,6 тис. грн. Реалізація заходів проекту здійснювалася за рахунок власних ресурсів закладів охорони здоров'я.

В ході засідання також було зауважено на актуальному для області питанні погашення заборгованості із виплати заробітної плати.  За словами виступаючих, вказане питання перебуває на постійному контролі, систематично розглядається на засіданнях колегії обласної державної адміністрації, колегій галузевих управлінь обласної державної адміністрації, у підпорядкуванні яких, за галузевою ознакою, знаходяться підприємства-боржники, на робочих нарадах з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міськвиконкомів.

Після розгляду передбачених у порядку денному питань, керівництвом обласної державної адміністрації надано низку оперативних доручень.

          Після закінчення колегії відбулася зустріч виконуючого обов’язки начальника відділення НСПП в Херсонській області Мирошниченка В.Ю. та директора Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації Причини Г.Г. В ході зустрічі обговорені плани щодо спільної роботи в межах компетенції із вирішення в регіоні питання із працевлаштуванням людей, які були змушені тимчасово переїхати із Луганської, Донецької областей, а також автономної республіки Крим. Сторони домовилися терміново опрацювати вищенаведене питання та детально розглянути його на найближчій нараді департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації.